ارگونومی چیست؟

Image

چطور آسیب می بینیم؟

نتایج تحقیقات نشان می دهند ،هنگامي كه بدن بيش از حد به جلو خم شده باشد، شانه و عضلات گردن قادر به نگه داشتن وزن سرنيستند. به ياد داشته باشيد كه بيشتر دردهاي ناحيه گردن و پشت كه هنگام كار با كامپيوتر عارض ميشوند، به دليل قرار گيري نادرست بدن روي صندلي و پشت ميز است.  اين مساله يك مشكل عمومي بين کارمندان ، مدیران و دانشجویان در ایران است .
Image

سلامتی شما چقدر ارزش دارد؟

اختلالات اسکلتی- عضلانی از طبعات شایع ناشی از شرایط نامناسب کار با کامپیوتر است. نظر به عدم اطلاعات مربوط به این اختلالات در دانشجویان ، اساتید ، کارمندان و مدیران  کشور و از سویی گستردگی استفاده از کامپیوتر در این افراد و ابتلای آنان به بیماری های اسکلتی - عضلانی بر اثر استفاده طولانی از رایانه،زیرمانیتوری ارگونومیک آوا طرح 7914 در سی ان سی زهیری طراحی گردید استفاده از این زیرمانیتوری قابل تنظیم بسیاری از مشکلات را حل می کند .

از خرید خود 100% سود ببرید ...

100%

زیرمانیتوری

درمورد زیرمانیتوری آوا سوال دارید ؟

زیرمانیتوری آوا طرح 7914 محصولی ایرانی برای تنظیم ارتفاع مانیتور، مرتب کردن میز کار و جلوگیری از ابتلا به بیماری های اسکلتی و عضلانی است، جنس بدنه آن از MDF با کیفیت و ضخیم (16 میلیمتر) طراحی شده ، لایه ملامینه پرس شده زیرآن  باعث می شود در طول زمان محصول ثابت بماند و شکل خود را از دست ندهد ، زیرمانیتوری آوا 3 بار با نظرسنجی از مشتریان قبلی  بازطراحی شده تا بهترین کارایی را داشته باشد، استفاده از پرس وکیوم با طرح چوب ونگه ، پوست فندقی ، پوست گردویی و... حس  خوب سنتیِ ایرانی به مخاطب می دهد ، همچنین وجود 6 محل برای نگهداری اشیاء مانند خودکار ، لیوان چای ، فلش مموری ، کارت ویزیت ، کاغذیادداشت و... باعث مرتب شدن میز کار می شود و از گم شدن اشیاء مهم مثل فلش جلوگیری می کند، علاوه بر آن گوشی تلفن همراهتان همیشه جلوی چشمتان خواهد بود و می توانید با یک کابل USB آن را شارژ کنید یا اطلاعات خود را به رایانه منتقل نمائید ، این محصول 4 پایه با ارتفاع 8 سانتی متر دارد که می توانید تا 2.5 سانتیمتر ارتفاع هرپایه را جدا افزایش دهید و این یعنی در سطوح شیب دار هم می توانید از آن استفاده کنید ، زیرمانیتوری آوا نسبت به محصولات مشابه از مقاومت بیشتری برخوردار است و به این راحتی ها نمی شکند، این محصول بیش از 70 کیلو وزن را تحمل می کند و این یعنی با خرید آن یک عمر برایتان کار خواهد کرد.مهمتر از همه اینکه شما این محصول را بدون واسطه از تولید کننده دریافت می کنید.

Image
Image

مستقیم از تولید کننده بخرید

محصولات مشابه بدون طراحی اختصاصی و کپی با قیمتی به مراتب بالاتر از زیرمانیتوری آوا به فروش می رسند ، ما با طراحی انحصاری خود که متناسب با شرایط بومی کشور و سلیقه کاربر ایرانی ساخته شده است با حذف واسطه ها به قیمت مناسب محصول خود را عرضه می کنیم .
Image

6 محل برای نگهداری اشیاء

پایه زیر مانیتوری آوا دارای 6 محل برای نگهداری اشیاء می باشد ، محل نگهداری لیوان ، خودکار یا ماژیک ، سوزن سنجاق ، فلش مموری ، کاغذ یادداشت ، کارت ویزیت و هر آنچه می خواهید را می توانید در این محل ها قرار دهید ، با داشتن این امکان هم آنچه نیاز دارید دم دست باشد را خواهید داشت و هم میز کارتان مرتب می شود .
Image

تلفن همراهتان همیشه دم دست خواهد بود

ما ایرانی ها علاقه داریم گوشی تلفن همراهمان دم دست باشد ، درزیرمانیتوری آوا محلی برای قرار گیری تلفن همراه تعبیه شده ، علاوه بر آن امکان اتصال پورت USB و شارژ آن و انتقال اطلاعات فراهم است ، زیرمانیتوری آوا را تهیه کنید تا همه چیز آنطور که می خواهید دم دست باشد .
Image

پایه های زیرمانیتوری آوا

پایه های زیرمانیتوری آوا با ارتفاع 8 سانتی متر قابلیت افزایش ارتفاع تا 2.5 سانتی متر ردا دارند همچنین این پایه بصورت جدا از هم تغییر می کنند در این حالت مصرف کننده می تواند در سطوح شیب دار نیز زیرمانیتوری آوا را تنظیم کند . لازم به ذکر است این پایه ها توان مقاومت بالایی در مقابل فشار و بار دارند و تا 80 کیلوگرم وزن را تحمل می کنند .
Image

تنوع رنگ و طراحی را درک کنید

زیرمانیتوری آوا طرح 7914 با طراحی اختصاصی با نرم افزارSolidWorksو خروجی جی کد و روکش پرس وکیوم در طرح های پوست گردویی ، پوست فندقی ، ونگه ، روشن و رنگ های متنوع آماده ارائه به مشتریان با سلایق مختلف می باشد. همچنین امکان طراحی و تولید سفارشی این محصول در صورت سفارش با تیراژ بالا فراهم است .
Image

جنس زیرمانیتوری آوا

جنس زیر مانیتوری آوا از MDF با کیفیت بالا ساخته شده و سی ان سی زهیری اصالت و کیفیت آن را تضمین می نماید این MDF شانزده میلیمتری با 10 میلیمتر کف بری با ابزار V-Bit هشت توانایی تحمل وزنی بیش از 80 کیلوگرم را دارد این یعنی زیرمانیتوری شما قرار است یک عمر برای شما کار کند.
Image

رعایت اصول ارگونومی

ما در تولید زیر مانیتوری آوا زطرح 7914 به دانش روز توجه ویژه ای داشته ایم ، در همین صفحه می توانید منابع مطالعاتی ما در خصوص علم ارگونومی و بخشی ازمقالات این حوزه را مشاهده کنید ، رعایت اصول استاندارد در طراحی و تولید زیر مانیتوری ارگونومیک آوا نتیجه مطالعات ما در این زمینه بوده است  ما به سلامتی مشتریان خود اهمیت می دهیم
Image

نظر مشتری برای ما مهم است

آنچه به عنوان محصول 7914 امروز در اختیار شماست حاصل تلاش و دقت همکاران ما در تولید زیر مانیتوری آوا می باشد ، همکاران ما در بخش افکار سنجی هر5 ماه یکبار اقدام به دریافت نظرات مخاطبین در خصوص کیفیت محصول می نمایند همچنین از مشتریان درخواست می شود جهت بهبود محصول تولید شده نقاط مثبت و منفی محصول را اعلام و نظر خود را خصوص تغییر محصول تولیدی ابراز نمایند حاصل افکار سنجی محصولی است که هم اکنون به شما ارائه می گردد

زیرمانیتوری آوا طرح 7914

هرمانیتوری به یه زیرمانیتوری نیاز داره

تحمل بیش از 70 کیلو وزن- زیرمانیتوری آوا

تست کیفیت زیرمانیتوری آوا
Image

طول: 52 سانتیمتر

عرض: 32 سانتی متر

ارتفاع : 9.5 سانتی متر

وزن : 2 کیلو

ضخامتMDF :16 میلیمتر

جنس : MDF  با لایه ملامینه پرس شده در زیر

پرس وکیوم در طرح های متنوع مانند (ونگه ، پوست فندقی ، پوست گردویی)

6 محل برای نگهداری اشیاع

محل نگهداری گوشی تلفن همراه

  • طراحی اختصاصی متناسب با سلیقه ایرانی مبتنی بر نظرسنجی از مشتریان
  • امکان افزایش ارتفاع پایه ها بصورت جدا تا 2.5 سانتی متر (حتی در سطوح شیب دار)
  • جلوگیری از ابتلا به بیماری هایی مانند کمر درد و گردن درد ناشی از کار زیاد با رایانه با تنظیم درست
  • استفاده از MDF با کیفیت با لایه ملامینه پرس شده در زیر کار که باعث می شود بیشتر عمر کند
  • پرس وکیوم در طرح های متنوع برای روی کار ( مقاومت در مقابل نفوذ آب و زیبایی و تنوع طرح)
  • 6 محل برای نگهداری اشیاء و کمک به مرتب بودن میزکار (کارت ویزیت،خودکار،فلش ، کاغذ یادداشت،لیوان و...)
  • محل اختصاصی نگهداری گوشی تلفن همراه با امکان اتصال آسان پورت USB و شارژ و انتقال اطلاعات )
  • محل عبور سیم مانیتور از پشت زیرمانیتوری

آخرین مشتریان ما

اداره کل گمرک استان مازندران
شرکت راکتور ساز

برای خرید با 09395134906 تماس بگیرید

برای خرید زیر مانیتوری ارگونومیک آوا با شماره 09395134906 تماس حاصل فرمائید و سفارش خود را ثبت کنید / با همین خط می توانید از طریق واتس اپ تلگرام سروش و ایتا با ما در تماس باشید

Image
Image

طراحی انحصاری

این محصول بصورت اختصاصی طراحی شده است ، 6 محل برای نگهداری اشیاء مانند کاغذ یادداشت ، فلش مموری ، خودکار،لیوان ، ماژیک ، کارت ویزیت و ...، محل نگهداری گوشی تلفن همراه با امکان شارژ توسط پورت USB ، پایه های قابل افزایش ارتفاع ، روکش زیبا در طرح های مختلف ، بدنه MDF مقاوم طراحی اختصاصی از مزایای پایه زیرمانیتور آوا طرح 7914 است همچنین مشتری می تواند در تیراژبالا سفارش تولید اختصاصی بدهد .

بیشتر بدانید...

مزایای زیرمانیتوری آوا

1‎- قرار گرفتن کاربر پشت میز کامپیوتر در بهترین حالت

2‎- عدم فشاربر مهره های ستون فقرات که نتیجه آن پیشگیری از کمردردهای مزمن خواهد بود‏.‏
3‎- قرارگرفتن گردن در بهترین وضعیت و قوز نکردن کاربر پشت میز که نتیجه آن پیشگیری از آرتروز گردن و افتادگی شانه ها خواهد بود‏.‏
4‎- زاویه دید مناسب برای کاربر که نتیجه آن پیشگیری از خستگی چشم، سر درد و عوارض درازمدت چشمی خواهد بود‏.‏ 
5- استفاده از طراحی بومی - محصولات مشابه کپی خارجی می باشند ولی این زیرمانیتوری کاملا بومی طراحی و ثبت  شده و هرگونه کپی برداری از آن موجب پیگرد قانونی می گردد 
6-تمام اجزا و متریال این زیرمانیتوری از اجناس با کیفیت  ایرانی ساخته شده است و کارگران ایرانی آن را تولید می کنند 
7-این زیر مانیتوری با کیفیت بسیار بالا ساخته شده بطوری که توانایی تحمل 79 کیلو وزن را دارد (تست کیفیت زیرمانیتروی آوا در همین صفحه )
8-این پایه زیر مانیتور 4 پایه قابل تنظیم دارد و در سطوح شیب دار می توان با تنظیم ارتفاع 2 پایه آن بهترین نتیجه را گرفت 

امکان خرید زیرمانیتوری آوا طرح 7914 از دیجیکالا فراهم شد

Image

زیرمانیتوری آوا طرح 7914

زیرمانیتوری آوا را همین امروز سفارش دهید


09395134906

09224845505

تلفن سفارش

#زیرمانیتوری #زیرمانیتوری_آوا #آوا #پایه_زیرمانیتور #پایه_مانیتور #مانیتور #میزمانیتور #میزکامپیوتر#پایه_مانیتور زیرمانیتوری آوا

کلمات کلیدی

طراحی و اجرا

یکان پرداز آسیا

علیرضا رسولی

منوچهر زهیری